Diş Beyazlatma

İnci gibi beyaz dişlere sahip olmak herkesin istek ve hayalidir.

Diş Temizliği

Diş temizliği sadece temiz dişler için değil, aynı zamanda sağlıklı bir zihin ve vücut için de gereklidir.

Ücretsiz Muayene

Kliniğimizde gerçekleştirmekte olduğumuz muayeneler tamamen ücretsizdir.

Sertifikalı Diş Hekimleri

Kliniğimizde çalışan ekibimizin tümü sertifikalı diş hekimidir.

 

 

Hakkımızda

 

Estetik müdahaleden ortodontik tedaviye, cerrahi işlemlerden lazer uygulamalarına pek çok işlemin yapıldığı kliniklerin tamamı gerekli ISO sertifikalarına sahip olmakla beraber; ağız ve diş sağlığı konusunda alanında uzman ve deneyimli hekim kadrosu, profesyonel ve güler yüzlü personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı ile sizlere doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Konuklarını sağlıklı gülüşlere kavuşturmak için verdiği hizmetler en uygun bütçelerle en hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Gelişen teknolojilerden destek alarak sürdürülen çalışmalar, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek tüm problemlere yönelik hizmet veren klinikler, farklı yaş gruplarından hastaların da her türlü ihtiyacını karşılayacak donanıma sahiptir.

Aldığı sorumluluğu layıkıyla yerine getirmek için çalışan kadrosuyla, tedavi ve erken teşhisin öneminin bilincinde olarak, konuk beklenti ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak için sürdürdüğü çalışmalar maksimum hijyen ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla  tamamlanmaktadır. Başladığı günden beri hasta memnuniyetini ve dental tedavilerde üst düzey başarıyı hedefleyen Beyaz Işık; sağlık hizmetinde güvenilir ve şeffaf olmak, sürekliliği sağlamak toplumsal sorumluluk olarak benimsediği yegane değerlerdir.

Hayalinizdeki gülümsemeyi gerçeğe dönüştürün! 0-552-879-0202 numaralı telefondan bizi arayın..

Bağlantılar

7/24 Yardım Hattı
Randevu Alın

Poliklinik

Atatürk Bulvarı İş Bankası Yanı
No:274a Adıyaman

İletişim

info@caddedisklinik.com
0552-879-0202

Açık saatler

Pazartesi-Cuma: 10:00 – 19:00
Hafta Sonu : 10:00-14:00

tr Turkish
X
Open chat
Yardıma mı ihtiyacın var?